HİZMETLERİMİZ

World Leader

Kaliteli Hizmetler

World Leader Group

Telekom ve IT Çözümleri

Siklu İletişim LTD’nin aktif ortağıyız. – dünyanın lider mikrodalga ekipmanları üreticisi ve kendi teknik destek ve garanti hizmetlerimize sahibiz. Sunduğumuz tüm ekipmanlar test edilmiş ve gerekli tüm Sertifikalara sahiptir. World Leader’ın tüm çalışanları, sunduğumuz ekipmanların imalatçı firmalarında zorunlu eğitimden geçiyor, bu da işimizin kalitesini ve hızını artırıyor.

World Leader Group

Otomotiv Yedek Parça

World Leader, Her türlü motorlu motorsuz araç grupları yedek parçaları konusunda faaliyet gösteren ithalat/ihracat firmasıdır. Hizmet ve ürünlerimizi yenilikçi ve araştırmacı yönetim politikasıyla, sektörde örnek ve lider bir kurum olmayı hedeflemektedir. Yenilikçi ve girişimci ruhuyla, üstün nitelikli ürün ve hizmet üreterek Türkiye’de ve Dünya pazarında, kalitesi ile öne çıkan, bu konuda tercih ve takip edilen bir firma olmaktır.

World Leader Group

Mobilya

World Leader, Oturma gruplarından yemek odalarına, yatak odası takımlarından genç odalarına, çok amaçlı dolaplardan sehpalara geniş ürün yelpazesiyle bir evin tüm mobilya ihtiyacını uluslararası kalite de sizlere sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için çalışıyor ve sürekli olarak kendimizi geliştirmeyi hedefliyoruz.

 

World Leader Group

Nakliye ve Gümrükleme

Firmamız birçok alanda günümüz teknolojisi ile profesyonel hizmet vermektedir. Uluslararası gerçekleştirilen ithalat veya ihracat işlemleri sırasında ürün ya da hizmetlerin gümrüklü sahalardan geçişinde devletle olan iş ve işlemlerin yürütülmesi ve nakliyat alanlarında hizmet vererek müşterilerimizin en geniş isteklerinden en küçük ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi ana misyonumuz olarak görmekteyiz. Müşteri memnuniyetini birinci öncelikli hedef kabul ederek tüm ihtiyaçları karşılayıp kalıcı çözümlere imza atmayı hedeflemekteyiz.

World Leader Group

Petrol ve Kimya

Firmamız kimyasal madde, hammadde satış ve temininde Türkiye’nin alanında en etkin ve güvenilir firmalarından biri olmayı hedeflemektedir. Tekstil, boya, mürekkep, macun, deterjan ve temizlik ürünleri, ile katkıları aeresol, ilaç, zirai ilaç, sünger, deri, ayakkabı, metal, plastik ve ambalaj, sektörlerine hizmet vermektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen, ürün ve hizmet kalitesi anlamında hep en yüksek standartları belirleyen ve tüm işbirlikteliklerine çözüm odaklı stratejiler ile yaklaşan firmamız sektöre ve ülkemize değer katmaya devam edecektir.

World Leader Group

Gıda

İnsan hayatının en temel ihtiyaçlarından biri olan beslenme ihtiyacının meydana getirdiği talep ile firmamız et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, un ve unlu ürünler, meyve ve sebze ürünleri, katı ve sıvı yağlar, şeker ve şekerli ürünler, alkolsüz içecekler, alkollü içecekler, fermente ürünler, hazır tüketilen gıdalar ve bebek mamaları gibi alanlarda faliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini birinci öncelikli hedef kabul ederek tüm ihtiyaçları karşılamayı hedeflemekteyiz.

World Leader Group

Toptan Çiçek

World Leader, çiçekçilik sektörüne yeni bir bakış açısı getirerek, en kaliteli ve kolay şekilde ürün gönderimi sağlamak hedefiyle 85 ülkeye toptan çiçek hizmeti sunuyor. Müşterilerilerine en kaliteli çiçekleri sunmak için özenle seçilmiş çiçekleri toptan olarak talep eden markalara sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, müşterilerimize zamanında talep edilen çiçekleri ulaştırıyoruz. World Leader olarak, sürekli olarak genişlettiğimiz çiçek portföyümüz ile müşterilerimize daha iyi hizmet sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için çalışıyor ve sürekli olarak kendimizi geliştirmeyi hedefliyoruz.